Prosím o lajk :) -----> TADY
Zeptej se -----> TADY
Ptejte se do videoodpovědi :) TADY

Střední škola,kterou navštěvuji

22. října 2012 v 6:30 | Michelle |  Ze života
Od září navštěvuji střední školu ve Veselí nad Lužnicí.Je to střední škola - 4 leté studium ukončené maturitou.Škola spadá pod Karlovu univerzitu a tak není problém jít po téhle škole rovnou tam.Škola nese název : Potravinářská a ekologická a máte možnost studovat jeden z těchto oborů : Analýza potravin,přírodovědecké lyceum,technologie potravin,ekologie a životní prostředí.
Já jsem si vybrala analýzu....Tahle škola mě obecně celkem dost zaujala.Líbila se mi svým vzhledem,tím,že je škola rodiného typu a hlavně je celkem blízko od mého bydliště.
Po té co jsem nastoupila zjistila jsem,že učitelé vyhovují všem mým představám.Později mi někteří začali připadat trochu jako blázni,ale taky je mi jasné,že jsem na střední a ne na základce.Učení mi zatím jde docela dobře.Jednou se něco pokazí,ale pak se všechno zase otřepe a urovná.Známky mám celekm dobré až na některé předměty,kdy mám jednou jedničku a pak zase trojku a pak zase jedničku a takhle je to pořád dokola.
Jsem na intru,který je od školy tak minutu-2 cesty.Je to tam super až na to,že si nesmíte ani skleničku položit na stůl.No,ale o intru bych se mohla rozepsat na celou stránku.Někdy udělám třeba samostatný článek,ale teď je hlavním tématem škola.
Máte na výběr i několik hodně zajímavých kroužků,jako třeba terárium.Je to taková místnost,kde jsou různé ještěrky,ježci,hadi,chameleoni a další takovýhle roztomilí tvorečkové.No a vy se o ně chodíte starat.Určitě tenhle krouček doporučuju.
Jako další je na výběr kroužek focení.Taky prý docela zajímavé a určitě užitečné.
Divadelní soubor (herecký kroužek) pro amatéry,pořádaný žáky školy.Kroužek je hodně o zábavě a vůbec se neřeší jestli máte s hraním zkušenosti nebo ne.Pokud máte rádi zábavu,doporučuju.
Nedavno k nám přišla jedna z učitelek a nabídla nám něco jako hudební kroužek.Sem tam se ti,co na něco hrají,umí zpívat sejdou a něco nacvičí třeba na nějaké vystoupení nebo jen tak.Kroužek chodí i na různé akce,pořádané ředitelem školy,kde doprovází jako hudebníci.

Pokud vás zajímají nějaké další informace,můžete kouknout na stránky školy :


Pokud máte nějaké otázky,ptejte se v komentářích nebo na e-mailu fain-mishell@seznam.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama