Prosím o lajk :) -----> TADY
Zeptej se -----> TADY
Ptejte se do videoodpovědi :) TADY

Facebook a vše kolem něj !

7. července 2012 v 7:30 | Michelle |  Úvahy
I já mám facebook jako skoro každý člověk na Zemi.Je tady článek jen a pouze o facebooku a všem,co je s ním spojeno.

Konverzace
Konverzace na chatu začíná většinou pozdravem : Ahoj,cs,čau,.........Je to už taková tradice.
Na druhém místě jsou otázky : Jak se máš ? Co děláš ? ,........Když odpovíš,máš to dobré,ale pokud ne,čeká tě další řada otázek : Jsi tu ? Ty se se mnou nebavíš ?
Odpovědí ano bavím se tě člověk na druhé straně zeptá : Proč teda neodepisuješ ?........V téhle chvíli už jsem většinou dost vytočená a raději se odlásím.A když ne ?
Běžná konverzace o tom,co se dneska stalo nového,kdo s kim a kdo s nikim a pak přijde na řadu otázka : Co kluci ?
Většina mých odpovědí na tuhle otázku : Nic........LIDI ! Je to snad moje věc ! A když by jsem s někím chodila,určitě by se to objevilo právě na facebooku.

Smajlíci
Celou konverzaci si zpříjemňuju smajlíky.Naučila jsem se je používat,aby celý článek v konverzaci nevypadal tak opuštěně.
SMAJLÍCI ? + celého facebooku a zahnání nudy :D

Facebook a jeho možná nebezpečí
Začneme snad největší facebookovou hrozbou : Blbky z facebooku !
Pokud jsi jednou z nich nic proti tobě,ale měla by jsi se sebou začít něco dělat!Nevadí mi fotky ve stylu Duck face nebo Dobrý den,kozy ven,ale protože jsem si bohužel nebo spíš bohu dík (zahnala jsem nudu,protože jsem se řechtala jako řechtačka o Velikonocích) psala s jednou takovouhle nádherou a ten styl psaní,byl opravdu na zabití.Ještě,že se vynalezl takový překladač,na který se můžeš kouknout → tady ← Bez něj bych byla tak trochu nahraná !

Úchylové.Hrozba číhající jak na facebooku,lidé nebo i na skype.Nemusela bych vůbec připomínat,ale k tomuhle článku patří i menší zmínění.
Chraň si své osobní informace jak jen můžeš,nikomu,koho doopravdy neznáš,neposílej žádné své fotky,úddaje o tvé sobě atd,....a hlavně si nedávejte žádné schůzky !!!!! V tomhle případě,ti asi nikdo nepomůže.

Závislost.Velké nebezpečí číslo 1!!!!
Nemusím připomínat,že jak mile si k facebooku sedneš,hned tak zase neodejdeš.Já jsem od založení na facebooku trávila i delší dobu,ale pak mně to nějak omrzelo a lidi,co mi pořád psali to samé ještě víc!Na facebook jsem nezavítala a když už,tak jen abych se podívala,kdo zase otravuje a co se děje nového.Jenže!Život je jedna velká změna a mně se na facebooku zase začalo líbit.Hlavně kvůli Angličanům,s kterýma si píšu.Jinak,zase nic moc !

Na facebooku se řeší doslova všechno !
Klukovi se líbíš a místo toho,aby tě pozval třeba ven,na zmrzku nebo jen pro tebe došel a řekl ti to do očí,jednodušším řešením je,to napsat na facebook.Tohle podle mně nemůže myslet ani vážně!
Poslední dobou,se to mně a mým kamarádkám stává dost často a místo toho,abych byla unešená,soptím jak jen to jde.Samozřejmě,že mu hned napíšu,proč mi to neřekně do očí a on,že mně nemůže zastihnout apod,....Výmluvy,výmluvy..
Jako začátek nového vztahu se řeší i rozchody.Promiň,ale už to nemá cenu.........Další věc,která by se měla řešit z očí do očí!
Nemusím zase připomínat,že otázky Jakej to byl úkol ? Půjdeš dneska ven ? .........Jsou na facebooku den co den.

Pokud si chceš přečíst článek na téma : Facebook a lenivost.Odlišná slova,která mají stejný význam.
Podívej seSEM
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 S-hejvi S-hejvi | Web | 8. července 2012 v 8:40 | Reagovat

dřív jsem na fb byla skoro pořád, měla jsem ho zapnutý celý den..ale poslední dobou mě to už nebaví..jsem spíš na blogu, protože to aspoň k něčemu je..:)

2 Michelle Michelle | Web | 8. července 2012 v 9:55 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama