Prosím o lajk :) -----> TADY
Zeptej se -----> TADY
Ptejte se do videoodpovědi :) TADY

Rozhovor s Leou Jennifer

30. června 2012 v 7:30 | Michelle |  Rozhovory
Lea Jennifer je blogerka,která píše pro krásná.cz,kámoška.cz a možná ještě další weby.Můžete ji znát z blogu :

1.Jak si se dostala k psaní na krásná.cz a kdy přesně to bylo ? Jak jsi reagovala ?
- Můj začátek na Krásné vlastně ani nemá žádný neobyčejný nádech :-) Web vznikl minulý rok v lednu a tehdy jsem o něm ještě neměla ani ponětí. Objevila jsem ho až někdy před letními prázdninami , kdy se zrovna doplňovala redakce a běžel konkurz na nové blogerky. Neváhala jsem a zkusila své štěstí s článkem "10 rad na ranní vstávání", který je vlastně do teď asi mým nejúspěšnějím článkem na Krásné. V anketě pod článkem, ve které čtenářky rozhodovaly, jestli bych měla zrovna já být novou blogerkou, jsem měla 90% kladných hlasů, takže jsem byla přijata :-) A moje reakce? Měla jsem fakt velkou radost a zároveň jsem cítila, že na sobě budu muset ještě hodně zapracovat. Vždyť o to místo bojovala ještě dobrá stovka dalších holek! :-)

2.Popiš web krásná.cz 3mi slovy .......
- Neobyčejný dívčí web

3.Jak tě napadla přezdívka Lea Jennifer ? Vystupuješ pod touto přezdívkou i ve skutečnosti ?
- Moje křestní jméno je Leona, ale ujalo se spíše zkráceně Lea, takže to jsem si ponechala. Jennifer vzniklo na hodině angličtiny, kdy nám rodilá mluvčí každému dala nějaké cizí jméno. Spojila jsem si to a najednou z toho byla docela zajímavá kombinace. Asi tak půl roku jsem to jméno používala na Facebooku, než mi cvaklo, že by se to stejně dobře dalo použít i jako blogová přezdívka. Ve skutečnosti tedy sice vystupuji pod svým reálným jménem, ale přátelé mě znají i jako Leu Jennifer :-)

4.Stalo se ti,že tě cizí lidé na ulici zastavili a věděli,že ty si Lea Jennifer nebo se ti to nestává ?
- Na ulici se mi to zatím teda naštěstí nestalo, protože jsem z vesnice a do školy dojíždím do docela malého města :-) Kde mě pár holek poznalo, to byl třeba letní tábor. Jinak je to všechno spíš přes internet, holky si mě přidávají na Facebooku, napíšou o mě na blogu nebo mi pošlou mejla :-) Co mě potěšilo asi nejvíc bylo, když o mě jedna blogerka napsala na blog, že mě má jako vzor. Do teď s ní udržuji kontakt a když potřebuje, tak jí s blogem radím :-)

5.Jak si se dostala k profesionálnímu focení ? Baví tě to ? Chtěla by jsi se modelingem a focením třeba i živit v budoucnu ?
- Já jsem se k profesionálnímu focení nedostala a modelka nejsem, i když to byl můj dětský sen :-D Fotky, které mám na blogu, jsem fotila buď já nebo kamarádi a možná se některé zdají "profesionální". To je ale jen díky dobré úpravě :-) Focení mě baví, ráda někomu pózuju, ale profesionální fotograf to byl jen jednou, a to když jsme se fotili s přítelem :-) Možná je matoucí, že mám profil na webu Fotomodelky, ale ten jsem si zakládala někdy dva roky zpátky, jen tak abych zkusila štěstí. Nabídky by sice byly, ale není na to čas :-) Jestli bych se chtěla živit modelingem? Snila jsem o tom a brala to dost vážně, ale když se na to podívám realisticky, tak vím, že je to povolání hodně omezující svobodný život. A navíc, po třiceti už by o mě nemusela žádná agentura stát :-)

6.Máš nějaký svůj blogový vzor ? Jaký ?
- Ani ne tak vzor, jakože tu holku a její blog mám prostě ráda a inspiruje mě. Je to Kirsten Axe - její blog je www.kirstenaxe.blog.cz :-)Ti pozornější si možná všimnou, že také píše pro Krásnou, jsme kolegyně :-)

7.Co říkáš na blog fain-mishell.blog.cz ? Změnila by jsi na něm něco ? Doporučila by jsi ho ?
- Autorce bych poradila lépe po sobě číst články, v některých je nasekáno dost chyb, ale jinak si myslím, že je to zajímavý a rozmanitý blog, který určitě má budoucnost :-)

8.Kdyby jsi se mohla na jeden den probudit jako někdo jiný (kdokoliv-celebrita,nějaký tvůj známý,...),kdo by to byl a proč ?
- Buď by to byl náš premiér, protože bych mohla v jeho kůži odpískat celou vládu a snad díky tomu udělat tento stát lepším, nebo bych se na to vykašlala a prostě bych byla na jeden den někým slavným, třeba Paris Hilton, a užívala bych si luxusu :-)

9.Co by si poradila holkám,které chtějí začít s blogem ?
- Budu radit těm, co chtějí se svým blogem prorazit (takže se to netýká těch, co berou blog třeba jen jako deníček). Obrňte se hrooozně velkou trpělivostí :-) Na začátku o váš blog s největší pravděpodobností nikdo ani nezakopne, ale chce to vytrvat a najít si pár pravidelných čtenářů. Je fajn dostat se lidem na oči, třeba psaním článků do hodně čtených webů, ale to taky samozřejmě není pro každého. A nejdůležitější rada - KOMENTUJTE! Navštěvujte blogy ostatních, reagujte na jejich články. Tak oni navšítví i ten váš a nezůstanete odstrčené v koutě :-)

10.Co vkládáš na blog nejraději a nejčastěji ? Jak se vyrovnáváš s kritikou a řešíš jí nějak ? Navštěvuješ nějaké blogy nebo jen svůj vlastní ?
- Poslední dobou vkládám nejčastěji na blog články o kosmetice, to hlavě kvůli spolupráci s Biodermou a s Oriflame. Ale bývaly to i příběhy z mého života nebo různé fotky, které mě zaujaly a také články, co píšu pro Krásná.cz a Kámoška.cz. Kritika, ta mě dokáže pěkně zabolet. Jsem hodně citlivá, a když mojí práci někdo začne urážet, dokáže mě to dost vyvézt z míry. Něco jiného je kritika konstruktivní, nebo-li ta, ze které si můžu něco vzít, která mě poučí o chybách v mém textu, ale neuráží mojí osobu.

11.Jaká jsi povahově v životě ? Co plánuješ na prázdniny a jaké bude vysvědčení ?
- Povahově jsem hodně proměnlivá, a jak už jsem zmínila, tak také hodně citlivá. Jsem hodně ambiciózní, ale abych ze sebe mohla vydat to nejlepší, potřebuji k tomu motivaci. Se sebevědomím problém nemám, naopak někdy ho mám až přehnaně moc . Ohledně lidí jsem přátelská, docela snadno navazuji s ostatními kontakty a dokážu dlouhé hodiny jenom kecat a kecat :-) Vysvědčení? No nic moc, ale snad bude stačit, že na střední jsem se dostala a devátý ročník prolezu :-D Na léto plánuji dvě brigády, psaní článků a užívat si léta a nočního života! :-)

Znáš Leu ? Jaký na ni máš názor ?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama