Prosím o lajk :) -----> TADY
Zeptej se -----> TADY
Ptejte se do videoodpovědi :) TADY

Rozhovor s Anette Krubner

28. června 2012 v 6:30 | Michelle |  Rozhovory
Další rozhovor je s blogerkou Anette Krubner.Můžete ji znát z webu krásná.cz,kámoška.cz a dalších.Oblíbila jsem si ji pro její nápaditost a smysl pro módu,která ji velice zajímá a baví :)


0.Ahoj :) Zodpovědla by jsi mi prosím několik otázek ? Předem děkuji :)
- Ahoj, klidně ;)

1.Jak si se dostala k módě ? Bavila tě už od mala nebo jsi se k ní dopracovala až postupem času ?
- K módě jsem měla vztah odmalička. Někdo dával přednost zvířatům, já jsem místo toho prohlížela módní časopisy a to mi vydrželo dodnes:)

2.Popiš sebe jako blogerku 5ti slovy........Připadáš si slavná/známá jako blogerka nebo i ve skutečnosti ?
- Kreativní, ambiciózní, cílevědomá, přáteleská, upřímná... Jestli si připadám jako slavná nebo známá? Neřekla bych ani ,)

3.Co by si vzkázala těm,kterým se tvůj blog líbí a co naopak těm,kterým se tvůj blog nelíbí ?
- Těm, kteří mají můj blog rádi vzkazím, že jsem nesmírně ráda za návštěvnost a ocenění práce a článků:) No a těm, kteří se můj blog nelíbí - zatím jsem nenarazila na člověka, o kterém bych to věděla - ale vzkázala bych, že jestli se jim nelíbí tak ať zvykaj :D

4.Jak a kdy jsi začala spolupracovat s webem krásná.cz ? Baví tě pro tento web psát a bereš psaní jako povinnost nebo jako koníček ?
- Jednoho dne mi zavolali, že se jim líbí můj blog a jestli bych nechtěla s nimi navázat spolupráci. Taková nabídka se nemohla odmítnout:) Začalo to na začátku listopadu roku 2010. Psaní mě moc baví a beru to jako práci tak koníček :)

5.Co děláš ve volném čase ?
- Kromě psaní povinných článků pro placené weby si ráda čtu, poslouchám hudbu, jsem s přáteli a přítelem :)

6.Máš nějaký oblíbený blog,který kromě tvého navštěvuješ ?
- Ráda navštěvuji norské a švédské blogy - například Martine Egeland, se kterou jsem v novém čísle magazínu ANNETTE zveřejnila rozhovor :) Také Ericu Mohn Kwam nebo Kenzu Zouiten :) -www.explode.blogg.no, www.l0ve.blogg.no, www.kenzas.se

7.Poznávají tě lidé na ulici ? Jak na to reaguješ ?
- Nestalo se mi ještě, že by za mnou přišli a hned by mi řekli, že mě znají z blogu. Ale většinou se ozvou přes komentáře, Formspring nebo e-mail, kde píšou že mě viděli a tak ,)

8.Většina tvých fotek mi připadá profesionálně.Fotíš sama nebo fotografové ?
- Fotky fotím sama a někdy táta. Profesionální nejsou, jen jsou foceny foťákem Canon 600 D, který fotí profesionálněji :)

9.Jak si se dostala k psaní a vytváření internetového časopisu ? Nepracuješ na něm sama,ale i s pomocí dalších.Má někdo šanci psát a pomáhat ti s časopisem ? Co by mněl udělat ?
- K magazínu jsem se dostala hned jak mě nápad napad. Už to bude skoro rok. Zezačátku jsem na něm pracovala sama, ale s postupem času jsem neměla čas a magazín ztrácel a kvalitě - mi přislo. Tak jsem se rozhodla pro pomoct ostatních bloggerek a ty s radostí kývly :) Stačí mít cit k psaní a hlavně psát s radostí.

10.Zajímáš se ještě o něco,kromě módy ? Hodláš se módou a blogem živit ? Co by si řekla na to,že by tvůj časopis normálně vcházel v trafikách ?
- Ráda bych se živila do budoucna módou, uvidíme, jaká nastane přiležitost :) Co bych řekla, kdyby časopis byl v trafikách? Byl by to můj splněný sen... :)

Znáte Anette ? Jaký na ni a její blog/web máte názor ?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Detak Detak | Web | 29. června 2012 v 17:27 | Reagovat

Díky za rozhovor, je zajímavý.

2 Michelle Michelle | Web | 29. června 2012 v 17:29 | Reagovat

[1]: To jsem ráda :)

3 Annette Krubner Annette Krubner | Web | 1. července 2012 v 8:19 | Reagovat

:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama