Prosím o lajk :) -----> TADY
Zeptej se -----> TADY
Ptejte se do videoodpovědi :) TADY

Červen 2012

Prázdniny jsou tady a zábava začíná !

30. června 2012 v 16:00 | Michelle
Ano,zábava je u mě na denním pořádku,ale musím říct,že nejlepší zábava je stejně o prázdninách.Žádné učení,noční život a spoustu dalšího :-)
Určitě nejsem jediná,kdo se těší na to,jak se bude opalovat,koupat,jezdit na výlety a na co se těším nejvíc ? Na to,že po dlouhé době uvidím kamarády a kamarádky,které jsem od září a možná i dýl neviděla.Neměla jsem šanci a příležitost.V srpnu mám narozeniny a protože je má hodně dobrá kamarádka a od dnešního dne i bývala spolužačka Pája narozena jen o den dřív než já,budeme 15 narozeniny slavit společně !!!!!

Docela jsem si přála,aby byl konec školního roku,abych své spolužáky dlouho neviděla,ale asi před několika týdny jsem změnila názor.Ještě bych je chtěla potkávat,bavit se s nimi a užívat si společné zážitky jako před tím.Budu na ně vzpomínat v tom nejlepším a budu doufat,že oni také.Mám Vás ráda,zlatíčka z 9.A a 9.B
NIKDY NA VÁS NEZAPOMENU !

Fialová ttrička (9.A)
Žluto zelená (žlutá :-D ) (9.B = Má třída :-* )
MILUJU VÁS :-*

Rozhovor s Leou Jennifer

30. června 2012 v 7:30 | Michelle |  Rozhovory
Lea Jennifer je blogerka,která píše pro krásná.cz,kámoška.cz a možná ještě další weby.Můžete ji znát z blogu :

1.Jak si se dostala k psaní na krásná.cz a kdy přesně to bylo ? Jak jsi reagovala ?
- Můj začátek na Krásné vlastně ani nemá žádný neobyčejný nádech :-) Web vznikl minulý rok v lednu a tehdy jsem o něm ještě neměla ani ponětí. Objevila jsem ho až někdy před letními prázdninami , kdy se zrovna doplňovala redakce a běžel konkurz na nové blogerky. Neváhala jsem a zkusila své štěstí s článkem "10 rad na ranní vstávání", který je vlastně do teď asi mým nejúspěšnějím článkem na Krásné. V anketě pod článkem, ve které čtenářky rozhodovaly, jestli bych měla zrovna já být novou blogerkou, jsem měla 90% kladných hlasů, takže jsem byla přijata :-) A moje reakce? Měla jsem fakt velkou radost a zároveň jsem cítila, že na sobě budu muset ještě hodně zapracovat. Vždyť o to místo bojovala ještě dobrá stovka dalších holek! :-)

2.Popiš web krásná.cz 3mi slovy .......
- Neobyčejný dívčí web

3.Jak tě napadla přezdívka Lea Jennifer ? Vystupuješ pod touto přezdívkou i ve skutečnosti ?
- Moje křestní jméno je Leona, ale ujalo se spíše zkráceně Lea, takže to jsem si ponechala. Jennifer vzniklo na hodině angličtiny, kdy nám rodilá mluvčí každému dala nějaké cizí jméno. Spojila jsem si to a najednou z toho byla docela zajímavá kombinace. Asi tak půl roku jsem to jméno používala na Facebooku, než mi cvaklo, že by se to stejně dobře dalo použít i jako blogová přezdívka. Ve skutečnosti tedy sice vystupuji pod svým reálným jménem, ale přátelé mě znají i jako Leu Jennifer :-)

4.Stalo se ti,že tě cizí lidé na ulici zastavili a věděli,že ty si Lea Jennifer nebo se ti to nestává ?
- Na ulici se mi to zatím teda naštěstí nestalo, protože jsem z vesnice a do školy dojíždím do docela malého města :-) Kde mě pár holek poznalo, to byl třeba letní tábor. Jinak je to všechno spíš přes internet, holky si mě přidávají na Facebooku, napíšou o mě na blogu nebo mi pošlou mejla :-) Co mě potěšilo asi nejvíc bylo, když o mě jedna blogerka napsala na blog, že mě má jako vzor. Do teď s ní udržuji kontakt a když potřebuje, tak jí s blogem radím :-)

5.Jak si se dostala k profesionálnímu focení ? Baví tě to ? Chtěla by jsi se modelingem a focením třeba i živit v budoucnu ?
- Já jsem se k profesionálnímu focení nedostala a modelka nejsem, i když to byl můj dětský sen :-D Fotky, které mám na blogu, jsem fotila buď já nebo kamarádi a možná se některé zdají "profesionální". To je ale jen díky dobré úpravě :-) Focení mě baví, ráda někomu pózuju, ale profesionální fotograf to byl jen jednou, a to když jsme se fotili s přítelem :-) Možná je matoucí, že mám profil na webu Fotomodelky, ale ten jsem si zakládala někdy dva roky zpátky, jen tak abych zkusila štěstí. Nabídky by sice byly, ale není na to čas :-) Jestli bych se chtěla živit modelingem? Snila jsem o tom a brala to dost vážně, ale když se na to podívám realisticky, tak vím, že je to povolání hodně omezující svobodný život. A navíc, po třiceti už by o mě nemusela žádná agentura stát :-)

6.Máš nějaký svůj blogový vzor ? Jaký ?
- Ani ne tak vzor, jakože tu holku a její blog mám prostě ráda a inspiruje mě. Je to Kirsten Axe - její blog je www.kirstenaxe.blog.cz :-)Ti pozornější si možná všimnou, že také píše pro Krásnou, jsme kolegyně :-)

7.Co říkáš na blog fain-mishell.blog.cz ? Změnila by jsi na něm něco ? Doporučila by jsi ho ?
- Autorce bych poradila lépe po sobě číst články, v některých je nasekáno dost chyb, ale jinak si myslím, že je to zajímavý a rozmanitý blog, který určitě má budoucnost :-)

8.Kdyby jsi se mohla na jeden den probudit jako někdo jiný (kdokoliv-celebrita,nějaký tvůj známý,...),kdo by to byl a proč ?
- Buď by to byl náš premiér, protože bych mohla v jeho kůži odpískat celou vládu a snad díky tomu udělat tento stát lepším, nebo bych se na to vykašlala a prostě bych byla na jeden den někým slavným, třeba Paris Hilton, a užívala bych si luxusu :-)

9.Co by si poradila holkám,které chtějí začít s blogem ?
- Budu radit těm, co chtějí se svým blogem prorazit (takže se to netýká těch, co berou blog třeba jen jako deníček). Obrňte se hrooozně velkou trpělivostí :-) Na začátku o váš blog s největší pravděpodobností nikdo ani nezakopne, ale chce to vytrvat a najít si pár pravidelných čtenářů. Je fajn dostat se lidem na oči, třeba psaním článků do hodně čtených webů, ale to taky samozřejmě není pro každého. A nejdůležitější rada - KOMENTUJTE! Navštěvujte blogy ostatních, reagujte na jejich články. Tak oni navšítví i ten váš a nezůstanete odstrčené v koutě :-)

10.Co vkládáš na blog nejraději a nejčastěji ? Jak se vyrovnáváš s kritikou a řešíš jí nějak ? Navštěvuješ nějaké blogy nebo jen svůj vlastní ?
- Poslední dobou vkládám nejčastěji na blog články o kosmetice, to hlavě kvůli spolupráci s Biodermou a s Oriflame. Ale bývaly to i příběhy z mého života nebo různé fotky, které mě zaujaly a také články, co píšu pro Krásná.cz a Kámoška.cz. Kritika, ta mě dokáže pěkně zabolet. Jsem hodně citlivá, a když mojí práci někdo začne urážet, dokáže mě to dost vyvézt z míry. Něco jiného je kritika konstruktivní, nebo-li ta, ze které si můžu něco vzít, která mě poučí o chybách v mém textu, ale neuráží mojí osobu.

11.Jaká jsi povahově v životě ? Co plánuješ na prázdniny a jaké bude vysvědčení ?
- Povahově jsem hodně proměnlivá, a jak už jsem zmínila, tak také hodně citlivá. Jsem hodně ambiciózní, ale abych ze sebe mohla vydat to nejlepší, potřebuji k tomu motivaci. Se sebevědomím problém nemám, naopak někdy ho mám až přehnaně moc . Ohledně lidí jsem přátelská, docela snadno navazuji s ostatními kontakty a dokážu dlouhé hodiny jenom kecat a kecat :-) Vysvědčení? No nic moc, ale snad bude stačit, že na střední jsem se dostala a devátý ročník prolezu :-D Na léto plánuji dvě brigády, psaní článků a užívat si léta a nočního života! :-)

Znáš Leu ? Jaký na ni máš názor ?

Rozhovor s Anette Krubner

28. června 2012 v 6:30 | Michelle |  Rozhovory
Další rozhovor je s blogerkou Anette Krubner.Můžete ji znát z webu krásná.cz,kámoška.cz a dalších.Oblíbila jsem si ji pro její nápaditost a smysl pro módu,která ji velice zajímá a baví :)


0.Ahoj :) Zodpovědla by jsi mi prosím několik otázek ? Předem děkuji :)
- Ahoj, klidně ;)

1.Jak si se dostala k módě ? Bavila tě už od mala nebo jsi se k ní dopracovala až postupem času ?
- K módě jsem měla vztah odmalička. Někdo dával přednost zvířatům, já jsem místo toho prohlížela módní časopisy a to mi vydrželo dodnes:)

2.Popiš sebe jako blogerku 5ti slovy........Připadáš si slavná/známá jako blogerka nebo i ve skutečnosti ?
- Kreativní, ambiciózní, cílevědomá, přáteleská, upřímná... Jestli si připadám jako slavná nebo známá? Neřekla bych ani ,)

3.Co by si vzkázala těm,kterým se tvůj blog líbí a co naopak těm,kterým se tvůj blog nelíbí ?
- Těm, kteří mají můj blog rádi vzkazím, že jsem nesmírně ráda za návštěvnost a ocenění práce a článků:) No a těm, kteří se můj blog nelíbí - zatím jsem nenarazila na člověka, o kterém bych to věděla - ale vzkázala bych, že jestli se jim nelíbí tak ať zvykaj :D

4.Jak a kdy jsi začala spolupracovat s webem krásná.cz ? Baví tě pro tento web psát a bereš psaní jako povinnost nebo jako koníček ?
- Jednoho dne mi zavolali, že se jim líbí můj blog a jestli bych nechtěla s nimi navázat spolupráci. Taková nabídka se nemohla odmítnout:) Začalo to na začátku listopadu roku 2010. Psaní mě moc baví a beru to jako práci tak koníček :)

5.Co děláš ve volném čase ?
- Kromě psaní povinných článků pro placené weby si ráda čtu, poslouchám hudbu, jsem s přáteli a přítelem :)

6.Máš nějaký oblíbený blog,který kromě tvého navštěvuješ ?
- Ráda navštěvuji norské a švédské blogy - například Martine Egeland, se kterou jsem v novém čísle magazínu ANNETTE zveřejnila rozhovor :) Také Ericu Mohn Kwam nebo Kenzu Zouiten :) -www.explode.blogg.no, www.l0ve.blogg.no, www.kenzas.se

7.Poznávají tě lidé na ulici ? Jak na to reaguješ ?
- Nestalo se mi ještě, že by za mnou přišli a hned by mi řekli, že mě znají z blogu. Ale většinou se ozvou přes komentáře, Formspring nebo e-mail, kde píšou že mě viděli a tak ,)

8.Většina tvých fotek mi připadá profesionálně.Fotíš sama nebo fotografové ?
- Fotky fotím sama a někdy táta. Profesionální nejsou, jen jsou foceny foťákem Canon 600 D, který fotí profesionálněji :)

9.Jak si se dostala k psaní a vytváření internetového časopisu ? Nepracuješ na něm sama,ale i s pomocí dalších.Má někdo šanci psát a pomáhat ti s časopisem ? Co by mněl udělat ?
- K magazínu jsem se dostala hned jak mě nápad napad. Už to bude skoro rok. Zezačátku jsem na něm pracovala sama, ale s postupem času jsem neměla čas a magazín ztrácel a kvalitě - mi přislo. Tak jsem se rozhodla pro pomoct ostatních bloggerek a ty s radostí kývly :) Stačí mít cit k psaní a hlavně psát s radostí.

10.Zajímáš se ještě o něco,kromě módy ? Hodláš se módou a blogem živit ? Co by si řekla na to,že by tvůj časopis normálně vcházel v trafikách ?
- Ráda bych se živila do budoucna módou, uvidíme, jaká nastane přiležitost :) Co bych řekla, kdyby časopis byl v trafikách? Byl by to můj splněný sen... :)

Znáte Anette ? Jaký na ni a její blog/web máte názor ?

Akademie 2012

26. června 2012 v 6:30 | Michelle |  FOTOgalerie
Akademie se na naší a nové škole koná každý rok.Ke konci roku si vymyslí každá třída (nemusí) nějaké vystoupení.Deváťáci všechno vyřitují,připravují,večer moderují a na konci mají rozlučku.Představí se jejich jména atd,.....Jsou v šatech,účesech.Princové a princezny :-) Tenhle rok jsem deváťačka já.Při smutné píšsničce na konci jsem nebrečela jak je zvykem,ale smála jsem se.Kulturní dům byl plní tak,že lidi stáli i venku a sledovali dění ze dveří.Bylo to nádherné.Jako mladší žákyně jsem tam jen tančila a předváděla se a přitom obdivovala ty nádherné holky s krásnými šaty a teď jsem to byla já,kterou všichni obdivovali.Ještě bych si takovýhle den zopakovala milionkrát,protože i přes velkou trému jsem si užila zábavu se super lidma,na které budu vzopínat a nikdy na ně nezapomenu :-)
Každoročně se akademie natáčí a tak si zase koupím DVD.Sestřihám ho a vložím na blog (na to si ještě musíte chvilku počkat) a teď je tu několik sice nekvalitních,ale vzpomínkových fotek :-)

Přátelství s prošlým datem spotřeby

25. června 2012 v 6:30 | Michelle |  Friends
Přátelství je založeno také na silných a slabých stránkách toho druhého.Ty můžeš mít slabou stránku a tvá kamarádka silnou.Tím se doplňujete a pomáháte si navzájem.O těchto pomocích se nemluví,protože by měli bých samozřejmostí.Pokud tyto úlohy vedou k využívání,komandování,omezování apod.,je lepší se jich zbavit.

Je spoustu přátelství,ve kterém se jeden,druhý,nebo oba rozhodují,zda by nebylo lepší přátelství rozpustit a rozloučit se.Je lepší se rozejít než snášet kritiku,ponižování a soupeření.

Často postačí i kamarádka lezoucí na nervy.Takové přátelství je pak pusté a opuštěné.Mohlo se to stát proto,že jste se vyvýjely každá jiným směrem,protože máte jiné zájmy.protože jste poznaly nové kamarády nebo možná i proto,že sis celou tu dobu dělala o vašem přátelství jen iluze.

Pokud jste ještě pořád kámošky,přichází na řadu otázka : Máme toho ještě pořád hodně společného?Dokážeme se stále smát stejným věcem?Menší urážky a neshody lze zpravit jedním rozhovorem,ale dojde-li k většímu rozporu,vážné porušení důvěry například,když zjistíš,že ti tvá kamarádka lže ve věcech,o kterých si ostatní dokáží promluvit,vzikne ve většině případech trhlina,která se již nedá zacelit.Zničeho nic jí přestaneš důvěřovat a už se ti nechce se jí svěřovat s osobními a soukromími věcmi.Pak je určitě lepší takovéhle přátelství ukončit.

Za to,že rozchod může proběhnout zcela radikálně a bývalé kamarádky už spolu nepromluví ani slovo,může skutečnost,že od sebe předtím také velmi mnoho očekávaly.Chcete totiž aby vaše přítelkyně byla jako tvoje matka,poradkyně,nejlepší přítelkyně,......

Ale jak ukončit přátelství nejlépe ?
Všichni tvrdí,že je nejlepší dlouhý rozhovor,ale mnohdy je hodně obtížné být otevřený.Někdy není moc dobré,říkat tomu druhému,co si o něm myslíš a jaký názor na něj máš.

Má rada
A co bych poradila já ? Přála bych si,aby měli všichni plno dobrých přátel a nemuseli řešit,jak se s bývalým nejlepším přítelem rozejít.I já bych si přála,aby se mně tohle nikdy netýkalo,ale asi to někdy přijde.Párkrát jsem něco takového zažila,ale nakonec se to všechno urovnalo.A pokud tě někdy něco takového potká,snaž se být silná,protože je lepší zapomenout,než se trápit pomluvami,zradami a tím vším od někoho,koho milujete.


Buď hezká a atraktivní

24. června 2012 v 7:30 | Michelle |  Krásná.cz
Máš pocit,že si tě okolí nevšímá a nebere tě tak,jak by sis představovala ?

- Dobrá nálada je první krok k tomu,aby si tě okolí více všímalo a aby si hlavně sobě konečně nepřipadala obyčejně.Každý se rád obklopuje pozitivními lidmi.Ostatní tě budou vyhledávat jako pozitivního človíčka,který srší radostí a humorem.

- Měj ráda hlavně sama sebe.Je jedno jestli holka váží 30 nebo 50kilo.Ano.V dnešní době je to těžké.Pro někoho jsi a vždycky budeš buď moc tlustá nebo hubená,ale nač se trápit řečmi ostatních?Pro tebe stačí naučit se mít se ráda a brzy si i ostatní všimnou toho,že jsi jiná.Že si se začala mít ráda a i když si myslíšže je to zbytečné nebo že ti to nepůjde,zasnaž se.Půjde ti to levou zadní.

- Buď v pohodě.Neměla by existovat situace,která tě úplně vyvede z míry.Nikdy není tak zle,aby tě to celou pohltilo.Snaž se usmívat se na lidi i když ti není zrovna hej.Když ti někdo ublíží,usmívej se na něj.To bude pro něj od tebe ta největší pomsta.

- Věř si.Za každou cenu si musíš být jistá sama sebou.Nenech se od nikoho ponižovat nebo nedovol,aby ti ubližoval.Věř svým názorům a nestyď se oslovit třeba pěkného kluka.Když bude v pohodě,nikdy tě neodpálkuje.Sebevědomí lidé,se na tomhle světě neztratí.

- Nebuď sebestředná.Za žádnou cenu se nad nikoho nepovyšuj.Určitě by se ti nelíbilo,kdyby se ti někdo s něčím vytahoval a nebo dělal něco,co se ti nebude líbit.Každý má kolem sebe rád lidi,kteří dokážou naslouchat a v danou situaci umí poradit.Nikdo nechce poslouchat jen jednostranné mluvení.

- Nehrb se.Hrbatí lidé působí ustrašeně a nejsitě.Sice se ti to zdá jako maličkost,ale já bych se osobně dívala raději na narovnaného člověka,než na shrbeného,kterému ani do obličeje není vidět.Dívka má mít přirozeně krásný postoj.Já také nechodím jako pravítko,ale snažím se chodit jen a pouze rovně.Ten kdo tě uvidí poprvé tě zhodnotí podle tvého vnějšku a určitě by si lidi nechtěla zastrašit svým špatným postojem.

- Oční kontakt.Ten je pro tvé okolí hodně důležitý.Pokud na tebe někdo mluví,snaž se mu dívat do očí.Sama to v podstatě nedokážu.Ale alespoň se snažím.Koukám někomudo očí,pak nepatrně uhnu a zase se snažím dívat.Lidem tak dáváš najevo,že je posloucháš,vnímáš.Ale chápu,že dívat se kamarádkám do očí,je někdy hodně těžké :-D

Připadáš si hezká a atraktivní ?
Co by jsi poradila holkám,které mají problém "spokojit se" se sebou ?

Filmy online..Znáte ?

23. června 2012 v 11:57 | Michelle
Ahojky xD
Po té,co zrušili kinotip a další stránky s filmy online ke shlédnutí,nemůžu se kouknout na film bez toho,abych si ho stáhla.
Znáš nějakou stránku (fungující),kde se lze dívat na filmy,seriály online bez stažení ? Pokud ano,napiš sem do komentářů a určitě nepomůžeš jen mně,ale i dalším :))

Pokud budeš vědět napiš i s adresou na blog a za odměnu dostaneš reklamu u mně na blou na týden :)
PS : Voyo.cz znám :-)

Jak na šifry v deníku

23. června 2012 v 7:30 | Michelle |  Jak na
Píšeš si deník a bojíš se,aby ho náhodou někdo neotevřel,i když je perfektně zabezpečený ?
Zkus tajné šifry,které jen tak někdo nerozluští !

1.Mezi písmena v jednotlivých slovech vkládej navíc stále stejné písmeno - například :
"Mám ho ráda." = "Msásm hsos rsásdsas."

2.Piš obráceně celé věty.
"Mám ho ráda." = "adár oh máM."

3.Mezi jednotlivá písmena vkládej postupně celou abecedu : abcdefgh,.......
"Mám ho ráda." = "Maábmc hdoe rfágdheai."

4.Piš obráceně jen slova ve větě.
"Mám ho ráda." = "Mám oh adár."

Píšeš si deník ?
Kóduješ si písmo ?

Jak kluci vidí nás ?

22. června 2012 v 15:00 | Michelle |  Boys
Jaké holky jsou podle kluků ? Co si o nás myslí ? Čti dál.......

Jak vidí kluci nás holky ?
- Stále visíme na telefonu a kecáme a kecáme.........
(Nedochází jim,že stejně mluvíme jen a jen o nich!)

- Jsme nemožné,nechápou,že to trvá nějakou dobu,než se upravíme.
(Ale děláme to přece opět kvůli nim!)

- Pořád se na něco vyptáváme.
(No a co,prostě nás zajímá,co si myslí a co mají rádi!)

- Když se něco stane,tak hned bulíme.
(Prostě je nám všechno líto a jsme z toho smutné,hlavně,když nám ubližují právě ONI!)

- Jsme příliš romantické a pořád koukáme na zamilované filmy.
(Měli by se chytit za nos,čím to asi je?!Prostě se nám od nich tý romantiky tolik nedostává.)

- Chceme neustále dokazovat lásku.
(Jo,oni jí od nás mají,tak se jí nemusí doprošovat.)

Hezký den,
Michaela Kofroňová :)

Jak vidíme kluky my ?

22. června 2012 v 6:30 | Michelle |  Boys
Kluci nás přitahují,protože jsou úplně jiní,než my........

Jak kluky vidíme my holky ?
- Jsou silnější a nám připadá zajímavý a přitažlivý,když nás ochraňují.Svojí sílu si pěstují ve fitkách,zvedají činky,dělají kliky a vůbec se všelijak předvádějí.Někdy až na hranici svých možností a my trnem hrůzou,aby se jim něco nestalo.

- Kluci si v jednom kuse mezi sebou něco dokazují a všemožně se přetahují a pošťuchují.A tak neustále vymýšlejí různé hry a zápasy,kde se můžou předvádět a získávat sebevědomí.

- Pořád se tváří jako velcí frajeři.Jsou to pěkní tvrďáci,které nic nerozhází.Nikdy by se před kámošema neztrapnili.Pak přijde jeden prohranej zápas a tvrďáctví je v tahu.Prostě svou prohru berou fakt špatně.

- Velmi rádi vtipkují na jakékoliv téma,až nám někdy připadá,že jim není nic svaté.Strefují se do kohokoliv,tím se utvrzují ve své nadřazenosti.

- Skoro každý z nich se věnuje nějakýmu sportu.Svému zájmu obětují skoro vše.Kvůli dobrému výkonu dokážou dřít na hřišti jako mezci.

- Jeho oblíbený klub je mu nade vše.Uctívá ho jako svoje božstvo.Běda tomu,kdo se ho pokusí nějakým způsobem kritizovat,je u něj úplně odepsanej.Vůbec jim nevadí vstávat ve dvě hodiny ráno a koukat se na zápas svýho klubu.

V 15:00 článek : Jak kluci vidí nás