Prosím o lajk :) -----> TADY
Zeptej se -----> TADY
Ptejte se do videoodpovědi :) TADY

Něco z mého světa....Hudba

20. května 2012 v 7:30 | Michelle |  Aktuality
Miluji hudbu.To je o mě známo.V poslední době jsem si zamilovala písničku Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe.Tahle písnička je boží.Možná si poklepete na čelo a řeknete si,že jsem se musela zbláznit,ale miluji i skupinu One direction.Nevím proč.Jsou skupinou asi 3 roky?A myslím,že jsem je někdy minulý rok slyšela a říkala si:pane bože.Co to je za kluky?Nikdy nehrozí,abych je poslouchala :-D A je to tady :-) Začala jsem si s nimi psát i na facebooku a beru je spíš jako obyčejný kluky,ale moc dobře vím,že už "obyčejní" nebudou.Jsou vážně fajn a líbí se mi jejich klipy,jejich songy.Prostě jsem se asi zbláznila,ale jak jsem řekla,nikdy mě nezměníte.
Škola pomalu končí a my budeme dělat srovnávací testy,psát velké písemky z matiky,češtiny,ájiny,......To bude něco.Už se těším na prázdniny,na koupání ve vodě,na povalování s přáteli,na to,jak se konečně vyspím a odpočinu si a taky na to,že bude teplo :-) Těšte se na videa,fotopříběhy,nové letní fotky a spoustu dalšího.


Máte otázky?Chcete se mě na něco zeptat ?
Chcete si popovídat nebo chcete zjistit jaká jsem ? Máte na mně otázky ?
ICQ : 373447192
Osobní facebook : Michaela Kofroňová

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se ti na mém blogu ?

ANO
NE

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama