Prosím o lajk :) -----> TADY
Zeptej se -----> TADY
Ptejte se do videoodpovědi :) TADY

L.Á.S.K.A

14. května 2012 v 6:30 | Michelle |  Love
Láska je pokaždé jiná.Nepředvídatelná.Nikdo neví,co od ní může čekat.Někdy se tváří jako směsice plná nádherných pocitů,která zaplétá naše osudy a jindy dokáže podrazit nohy.Asi je na každém z nás,jakou zamilovanost prožijeme,ale jde to vůbec ?
Některé holky si říkají : Proč má kamarádka kluka a já ne?Jí je 13 a mě už skoro 15.Proč?Protože každá holka je připravená jindy.Můžeš se zamilovat ve 12 stejně tak jako se můžeš poprvé zamilovat v 16.Je to individuální a podle mého názoru : Není kam spěchat.Každá holka by se měla sama sebe zeptat,jestli je připravená na lásku.Ano,zamilovat se na tom není nic špatného,ale chodit s někým,když si nejseš jistá?To nemá cenu a fungovat to stejně nebude.Nikdo tě nemá právo do ničeho nutit.Jen proto,že tvá kamarádka,třeba i mladší kluka má,nemusíš si ho nutně hledat taky.Je jednodušší počkat si a uvidíš,že se budeš mít líp a s největší pravděpodobností,ti vztah vydrží dýl než vztah uspěchané holky,která jen chce zazářit se svým novým objevem.Měla by jsi být jistá,jestli jsi připravená na vztah,jestli je ten kluk pro tebe vhodný.A už vůbec se nesmíš kvůli klukovi změnit.Když po tobě bude chtít,aby jsi byla někdo jiný,je to jasná známka toho,že on není ten skvělí kluk za kterého si ho měla.Musí tě brát takovou jaká jsi a naopak ty jeho ber,jaký je.
Zamilovanost není to samé jako láska.Zamilovanost je věčinou příjemná věc,která se ti může stát,když vidíš nádherného,podle tebe dokonalého kluka,kluka tvých snů,ale když ho poznáš ptáš se : Je tak dokonalí,za jakého jsem ho považovala ?
Motýlci v břiše,chvění po celém těle.I já takto dopadla několikrát.A jak zapůsobit na někoho na kom ti záleží ? Buď svá,chovej se přirozeně a nepřetvařuj se!
A mé zkušenosti s kluky ? Já kluka vlastně neměla.Měla jsem nepočítaně dětských lásek."Chodila" jsem s jedním klukem x krát,ale nemělo šanci to fungovat.Ten kluk se se mnou nebaví asi 3 roky a je to někdy hodně těžké.Chodíme do jedné třídy.Dával mi simpatie najevo skoro věčně.Měla jsem ho ráda,ale když se mě po internetu zeptal,jestli bych s ním chtěla chodit,připadala jsem si skvěle.Napsala jsem,že ano,ale hned druhý den,kdy jsem ho potakala mi bylo jasný,že to nejde.Nebyla sem prostě připravená.Třeba by to bylo jiný,kdyby mi to řekl do očí.Ale byli jsme mladí.Hodně...Tolik kluků se mě ptalo,ale já je jednoho po druhém odmítala.Neměla jsem důvod to zkoušet,když jsem věděla,že to nepůjde.Vždycky se ve mě něco sevřelo a já toho do jisté míry litovala,ale čím jsem starší vím,že jsem udělala dobře.Ti kluci,by mě nijak neobohatili a možná bych brečela při rozchodu.A to by mi za to vlastně ani nestálo!Počkám si,až budu připravená a hlavně až se najde někdo,kdo mi to řekne do očí!
Máš kluka ? Co si myslíš o lásce ? Jsi holka,která si na lásku počká nebo holka,která jí vyhledává ?
Hezký zbytek dne,
Michaela Kofroňová :-)
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 hogreta hogreta | E-mail | Web | 14. května 2012 v 10:36 | Reagovat

Pěkně si to vystihla:). Docela by mě zajímalo, kolik ti je, protože mám pocit, že už máš docela ustálené rozumné názory:).

Je obrovský rozdíl mezi láskou a zamilovaností. Zamilovat se může i osmiletá holčička do oblíbeného zpěváka, proč by ne. Ale "partnersky milovat" se teprve musíme naučit. Milovat umíme odjakživa - ale jen své rodiče, svou rodinu. Až časem se naučíme stejný cit cítit i k jiné osobě. A jen zřídkakdy se to někdo naučí před patnáctým rokem, i to je někdy brzy. A jsou lidé, kteří se to nenaučí nikdy. Taky jsem měla nějaké ty "lásky" do patnácti let - ale zpětně vidím, že to láska určitě nebyla.

Já se to naučila v šestnácti (až s přestupem na střední školu). Do té doby vždy zamilovanost do dvou měsíců přešla a tím mě ten kluk vlastně přestal zajímat a přitahovat. V šestnácti se mi poprvé (a zatím naposledy) stalo, že zamilovanost přešla v lásku.

Ke tvým otázkám: přítele mám, jsme spolu přes čtyři a půl roku. I když je pravda, že v těch šestnácti to nebylo ideální - byli jsme oba ještě děti a vůbec jsme nevěděli, jak se vlastně ve vztahu chovat, museli jsme se naučit spolu vycházet. A teď už je to v pohodě:). Vždycky je lepší počkat, než se tlačit do něčeho, co by časem stejně přišlo samo. Není kam spěchat:).

2 Michelle Michelle | Web | 14. května 2012 v 14:40 | Reagovat

[1]: Děkuji ti za tvůj názor :-) A je mi 14 :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama