Prosím o lajk :) -----> TADY
Zeptej se -----> TADY
Ptejte se do videoodpovědi :) TADY

Časopis Joy : Jsem doma !

15. května 2012 v 6:30 | Michelle
Dříve jsem hodně ráda četla časopisy.Moje nejoblíbenější byli Bravo,Bravo girl,Top dívka,........
Později jsem přešla k časopisům jako Cosmo girl,Love star,Bazar,Cosmopolitan.
No a k časopisům jsem se vrátila.
Časopis Joy jsem si nikdy nekoupila,protože jsem ho nedokázala sehnat a když,tak za 60 kč ? Co to je ? :-D V dnešní době je to opravdu DRAHÉ.No,ale mamka si jedno vydání koupila.Číslo 5/2012.Přečetla jsem si spoustu zajímavostí a zjistila jsem,že všechny recenze nelhaly.Opravdu je to časák za všechny prachy.No a tak mě napadlo,co takhle si ho předplatit ?
NEBER TO ! Co je levnější,to je hned výhodnější a u takovéhleho počteníčka to platí dvojnásob.Na stránce magaziny.cz
jsem našla spoustu časopisů za skvělé ceny.Časopis Joy byl za 192 kč na půl roku/6 vydání.Řekla jsem si,že se to opravdu vyplatí.Na rok je to 2x 192 kč.Zeptala jsem se mamky,jestli si ho tedy mohu předplatit a ona svolila.S tátou jsem vyplnila požadované informace a odeslala formulář.Skvělá je věc,že si můžeš předplatit časopis a nemusíš být dospělá osoba.Samozřejmě u takových těch "lehčích"časáčků,to bez plnoletosti asi nepůjde :-D Ale módní časopis ?Objednávka od čísla 7 na půl roku za 192 kč.To je výhoda.No řekněte,že ne ? Vždyť ho budu mít každý měsíc ve schránce a přitom zaplatím jen 192 kč,za které bych sehnala 3 tyhle časopisy.
Časopisy jako Bravo,.....si občas koupím a to jen,když tam bude něco HODNĚ extra zajímavého a časopisy jako Cosmopolitan si budu také kupovat jen někdy.Ta cena je totiž hrozná,ale většinou seženu 1 + 2 zdarma :-D Tak si počkám na další takovéhle akcičky....Ne,to ne,ale dnešní doba je tak zlá,že se musí kupovat zlevněně,jinak z těch peněz nic nezbyde.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se ti na mém blogu ?

ANO
NE

Aktuální články

Reklama